Výsledky rok 2018

MČR-Praha 5.-7.10.2018

ženy 17 a více let

Karolína Kudláčková- 2 místo

dua 17 a více let

Karolína Kudláčková, Tomáš Absolon- 2 místo

tria 17 a více let

Zuzana Pšeničková, Eliška Havránková, Eliška Kopalová

tria 14-16 let

Klára Absolonová, Lucie Absolonová, Nicole Pásztorová

2. – 3.6.2018 Závody Mladá Boleslav

III. VT

11–13 let

Týmy 7.místo: Hanousková, Javůrková, Karpíšková, Nejedlá, Rozumková, Bendová

14–16 let

Ženy 6.místo: Sabina Šídlová

Týmy 1.místo: Jesika Laštůvková, Sabina Šídlová, Natálie Tupá

II. VT

11–13 let

Dua 1.místo: Adéla Šalamová, Kateřina Šmejcová

Týmy 1.místo: Veronika Semeráková, Lucie Gurtlerová, Nikola Němečková

Ženy 10.místo: Veronika Semeráková

Aerobik 2.místo: Gubišová, Káclová, Němečková, Šmejcová, Radová

14–16 let

Dua 1.místo: Lucie Káclová, Tereza Radová
Týmy 4.místo: Pavlína Syručková, Veronika Lhotková, Marika Julie Gregorová

17 a více let

Týmy 1.místo: Marie Janečková, Tereza Janečková, Nikola Hlavatá
Ženy 15.místo: Nikola Hlavatá

26. – 27.5.2018 ME Karlovy Vary

KATEGORIE SENIOR

trio 3.místo: Kopalová, Havránková, Pšeničková

ženy 3.místo: Kudláčková

duo 3.místo: Kudláčková, Absolon

REPREZENTANTŮM GRATULUJEME

12 – 13.5.2018 Závody I. VT SEMILY

KATEGORIE JUNIOR

trio 4.místo: Klára Absolonová, Lucie Absolonová, Nicole Pasztorová

muži 4.místo: Tomáš Absolon

KATEGORIE SENIOR

trio 3.místo: Kopalová, Havránková, Pšeničková

ženy 2.místo: Kudláčková

duo 2.místo: Kudláčková, Absolon

29-30.4.2018 Závody I.VT Ostrava

KATEGORIE JUNIOR

Teamy 6. místo: Klára Absolonová, Lucie Absolonová, Nicole Pasztorová

KATEGORIE SENIOR

Teamy 3.místo: Eliška Kopalová, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

ženy 2.místo: Karolína Kudláčková

muži 4.místo: Tomáš Absolon

Duo 3.místo: Karolína Kudláčková, Tomáš Absolon

21 – 22.4.2018 Závody II. a III. VT Petřiny

KATEGORIE KADET

petite 3.místo: Němečková, Šmejcová, Káclová, Radová, Gubišová

trio 2.místo: Semeráková, Gurtlerová, Němečková

duo 1.místo: Šalomová, Šmejcová

KATEGORIE JUNIOR

trio 1.místo: Syručková, Lhotková, Gregorová

trio (III.VT) 1.místo: Laštůvková, Šídlová, Tupá

KATEGORIE SENIOR

ženy 15.místo: Hlavatá

7.4.2018 Závody I.VT Louny

KATEGORIE JUNIOR

Teamy 6. místo: Klára Absolonová, Lucie Absolonová, Nicole Pasztorová

KATEGORIE SENIOR

Teamy 3.místo: Eliška Kopalová, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

ženy 2.místo: Karolína Kudláčková

muži 4.místo: Tomáš Absolon

Duo 2.místo: Lucie Káclová, Tereza Radová

24.2.2018 Závody I.VT Kladno

KATEGORIE JUNIOR

Teamy 5. místo: Klára Absolonová, Lucie Absolonová, Nicole Pasztorová

KATEGORIE SENIOR

Teamy 2.místo: Eliška Kopalová, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

ženy 1.místo: Karolína Kudláčková

17.3.2018 Závody III.VT Praha Petřiny

8 – 10 let
Aerobik Fitness 10.místo
Sládková, Valušková, Šafrová, Görglová, Holubová, Papageorgiu,
Sedláčková

11 – 13 let
Aerobik Fitness 4. místo
Hanousková, Javůrková, Karpíšková, Nejedlá, Rozumková, Bendová

14 – 16 let
SA ženy
Sabina Šídlová 10. místo
Alice Burianová 11.místo
SA Dua
Natálie Tupá, Sabina Šídlová 6.místo

18.3.2018 Závody II. VT Praha
Petřiny

11 – 13 let
SA Dua
Adéla Šalamová, Kateřina Šmejcová 2.místo
SA Týmy
Lucie Gürtlerová, Nikola Němečková, Veronika Semeráková 4.místo
Aerobik Fitness
Šmejcová, Němečková, Káclová, Radová, Gubišová 4.místo
14 – 16. let
SA Dua
Lucie Káclová, Tereza Radová 2.místo
SA Týmy
Pavlína Syručková, Marika Julie Gregorová, Veronika Lhotková 2.místo