Výsledky Rok 2016

Závody I. VT-ČESKÉ BUDĚJOVICE 5. – 6.11.2016

KATEGORIE KADET

petite: 4.místo Tereza Radová, Alice Burianová, Lucie Káclová, Daniela Prchalová, Sabina Šídlová

trenér: Aneta Macounová, Tereza Zámostná

SA tria: 5.místo Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nikole Pásztorová

trenér: Tereza Zámostná

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

SA tria: 2.místo Eliška Havránková, Eliška Kopalová, Zuzana Pšeničková

FT Petite: 4.místo Alžběta Jandečková, Valentýna Suková, Julie Nováková, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

MS- Vídeň 18-21.10.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Ženy: 1.místo Karolína Kudláčková

Páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

trenér: Tereza Zámostná

(SA tria: 1.místo Karolína Kudláčková s Teamem Corrriddor)

Závody I. VT- Louny 9.10.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

SA tria: 3.místo Eliška Havránková, Eliška Kopalová, Zuzana Pšeničková

SA tria: 5.místo Laura Brychcínová, Pavlína Syručková, Tereza Jurdíková

Páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

FT Petite: 4.místo Alžběta Jandečková, Valentýna Suková, Julie Nováková, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

KATEGORIE KADET

FT Petite: 4.místo Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Tereza Gubišová, Nikole Pásztorová, Tereza Jurdíková

trenér: Tereza Zámostná

MČR ve sportovním aerobiku, FT, ATS a AGP- Praha 30.9-2.10.2016

KATEGORIE JUNIOR

Ženy: 1.místo Karolína Kudláčková

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

SA tria: 4.místo Eliška Havránková, Eliška Kopalová, Zuzana Pšeničková

SA tria: 5.místo Laura Brychcínová, Pavlína Syručková, Tereza Jurdíková

SA páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

FT Petite: 6.místo Alžběta Jandečková, Valentýna Suková, Julie Nováková, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

FT Petite: 7.místo Marie Janečová, Terezie Janečková, Denisa Vejvodová, Anna Soukupová, Lenka Břízová, Žeňa Golubeva

trenér: Aneta Macounová

(SA tria: 1.místo Karolína Kudláčková s Teamem Corrriddor)

KATEGORIE KADET

FT Petite: 4.místo Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Tereza Gubišová, Nikole Pásztorová, Tereza Jurdíková

trenér: Tereza Zámostná

KATEGORIE SENIOR

SA ženy: 6.místo Aneta Macounová

trenér: Tereza Zámostná

Závody I. VT-Havlíčkův Brod 12.6.2016

KATEGORIE JUNIOR

Ženy: 2.místo Karolína Kudláčková

Muži: 2.místo Tomáš Absolon

SA tria: 2.místo Laura Brychcínová, Pavlína Syručková, Tereza Jurdíková

SA tria: 3.místo Eliška HAvránková, Eliška Kopalová, Zuzana Pšeničková

Páry: 3.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

Petite: 1.místo Alžběta Jandečková, Valentýna Suková, Julie Nováková, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

Petite: 4.místo Denisa Vejvodová, Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Žeňa Golubeva

trenér: Aneta Macounová

Závody III.VT-Mladá Boleslav 4.6.2016

KATEGORIE KADET

Grande: 4.místo Kristýna Svobodová, Míša Vlková, Ema Jedličková, Tereza Chromá, Jessika Laštůvková, Karolína Pacáková, Natálie Stránská, Elen Pokorná

trenér: Aneta Macounová

Chodovské Berušky 28.5.2016

KATEGORIE KADET

Grande: 5.místo Kristýna Svobodová, Míša Vlková, Ema Jedličková, Tereza Chromá, Jessika Laštůvková, Karolína Pacáková, Natálie Stránská, Elen Pokorná

trenér: Aneta Macounová

Mistrovství Evropy-Karlovy Vary 24-27.5.2016

KATEGORIE JUNIOR

Páry: 3.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

trenér: Tereza Zámostná

(Trio: 1.místo Karolína Kudláčková s teamem Corriddor)

Závody I. VT Praha-Petřiny 15.5.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Ženy: 3.místo Karolína Kudláčková

Páry: 3.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

SA tria: 4.místo Zuzana Pšeničková, Eliška Havránková, Eliška Kopalová

trenér: Tereza Zámostná

Závody I. VT Ostrava 30.4.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Ženy: 4.místo Karolína Kudláčková

Páry: 1.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

SA tria: 4.místo Zuzana Pšeničková, Eliška Havránková, Eliška Kopalová

Petite: 5.místo Alžběta Jandečková, Valentýna Suková, Julie Nováková, Eliška Havránková, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

KATEGORIE KADET

Petite A: 5.místo Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Tereza Gubišová, Nikole Pásztorová, Zuzana Pšeničková

trenér: Tereza Zámostná

Závody I. VT Brno-16.4.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

SA tria: 3.místo Zuzana Pšeničková, Eliška Havránková, Eliška Kopalová

trenér: Tereza Zámostná

Závody I. VT Semily-2.4.2016

KATEGORIE JUNIOR

Muži: 1.místo Tomáš Absolon

Ženy: 2.místo Karolína Kudláčková

Páry: 2.místo Pavlína Syručková, Tomáš Absolon

SA tria: 2.místo Zuzana Pšeničková, Eliška Havránková, Eliška Kopalová

trenér: Tereza Zámostná