FISAF: COVID-19

Vážení trenéři, závodníci, rodiče a další příznivci FISAF.cz,
Po zcela bezprecedentním průběhu jarní sezóny, kdy většina našich akcí nemohla proběhnout z důvodu opatření proti šíření pandemie koronaviru COVID-19, nyní s velkým optimismem a současně respektem vstupujeme do podzimní části plánovaného kalendáře soutěží.
Zatím vše vypadá dobře, soutěže se připravují a my všichni pevně věříme, že i proběhnou k maximální spokojenosti všech zúčastněných.
Přesto však hrozbu přenosu nákazy nemůžeme opomíjet. Z posledního vývoje pandemie na území České republiky je zřejmé, že sportovní akce jsou pro přenos nákazy velmi rizikové. Reálné riziko nákazy však záleží hlavně na chování nás všech ve sportovních halách.
Kancelář FISAF.cz proto připravila jasný a stručný manuál, ve kterém uvádíme pravidla pro organizátory, trenéry a závodníky a diváky. Prosíme vás všechny o zodpovědný přístup, dodržování oddělených sektorů i zakrývání úst a nosu ochrannými pomůckami. Jen tak můžeme společně vše zvládnout co nejlépe!
Přejeme vám hodně sil, energie i optimismu a těšíme se na výkony našich závodníků! Držíme palce malým i velkým, všech výkonnostních kategorií!  Ať se jim daří, jsou zdraví a své sestavy si co nejvíce užijí!
Za kancelář FISAF.cz
Jana Havrdová